Schoolteam

Basisschool

Kibeo

Mw. Corina Mackloet



● Directeur

cmackloet@prisma-scholen.nl

Dhr. Alfons Govers



● Plaatsvervangend directeur.

● Systeembeheerder computers.

● Groepsleerkracht groep 6 op dinsdag, woensdag en donderdag.



agovers@prisma-scholen.nl

Mw. Carla den Ouden-Derksen



● Groepsleerkracht groep 5 op dinsdag.

● Groepsleerkracht groep 1-2a op vrijdagmiddag.

● RT-leerkracht

cdenouden@prisma-scholen.nl

Mw. Karen Kuijpers



● Groepsleerkracht groep 1-2a op maandag t/m vrijdagochtend



kkuijpers@prisma-scholen.nl

Mw. Petra Goossens



● Groepsleerkracht groep 3-4 op maandag t/m vrijdag.



pgoossens@prisma-scholen.nl

Mw. Daniëlle Hoogesteger-Maas



● Groepsleerkracht groep 6 op maandag en vrijdag.

● Groepsleerkracht groep 7 op woensdag en donderdag.

dhoogesteger@prisma-scholen.nl

Mw. Suus Lichtendahl-Hollestelle



● Groepsleerkracht groep 5 op maandag en woensdag t/m vrijdag.



slichtendahl@prisma-scholen.nl

Mw. Sascha Baaijens



● Groepsleerkracht groep 1-2b op maandag t/m vrijdag.



sbaaijens@prisma-scholen.nl

Mw. Siöbhān Teulings-Eilers



● Groepsleerkracht groep 8 op maandag t/m vrijdag.



seilers@prisma-scholen.nl

Mw. Karin Sauter-Timmermans



● Intern Begeleider.

● Groepsleerkracht groep 7 op maandag en vrijdag.



ksauter@prisma-scholen.nl

Dhr. Marijn Witkam



● Conciërge.

● Onderwijsassistent.



mwitkam@prisma-scholen.nl

Mw. Nicky v.d. Jagt



● Groepsleerkracht groep 7 op woensdag t/m vrijdag.



nhazeleger@prisma-scholen.nl

Mw. Laura Donkers



● Groepsleerkracht groep 6 op donderdag.

● Groepsleerkracht groep 7 op vrijdag.

ldonkers@prisma-scholen.nl

Mw. Anita Tukker-Schouten



● Vestigingsmanager


Mw. Janet van Ast-Schout



● Pedagogisch medewerker

Mw. Layla Ed-Dai



● Pedagogisch medewerker

Mw. Romee de Bruijn



● Pedagogisch medewerker

Mw. Birgit van der Zwaluw-Mols



● Pedagogisch medewerker

Mw. Mirjam Lindenberg-van Goethem



● Pedagogisch medewerker

Mw. Esmee de Kok



● Pedagogisch medewerker

Mw. Marielle de Voogd



● Pedagogisch medewerker

Mw. Eva Dekker



● Pedagogisch medewerker