Schoolteam

Basisschool

Kibeo

Mw. Corina Mackloet



● Directeur

cmackloet@prisma-scholen.nl

Dhr. Alfons Govers



● Plaatsvervangend directeur.

● Systeembeheerder computers.

● Groepsleerkracht groep 6 op maandag, dinsdag en woensdag.



agovers@prisma-scholen.nl

Mw. Carla den Ouden-Derksen



● Groepsleerkracht groep 5 op donderdag.



cdenouden@prisma-scholen.nl

Mw. Karen Kuijpers



● Groepsleerkracht groep 1-2 op maandag t/m vrijdagochtend



kkuijpers@prisma-scholen.nl

Mw. Petra Goossens



● Groepsleerkracht groep 4 op maandag t/m vrijdagochtend.



pgoossens@prisma-scholen.nl

Mw. Daniëlle Hoogesteger-Maas



● Groepsleerkracht groep 6 op woensdag t/m vrijdag.



dhoogesteger@prisma-scholen.nl

Mw. Suus Lichtendahl-Hollestelle



● Groepsleerkracht groep 5 op maandag en woensdag t/m vrijdag.



slichtendahl@prisma-scholen.nl

Mw. Linda Siermans-Puik



● Groepsleerkracht groep 2-3 op maandag t/m woensdag.



lsiermans@prisma-scholen.nl

Mw. Maartje van Iperen-Van den Tempel



● Groepsleerkracht groep 7 op woensdag t/m vrijdag.



mvaniperen@prisma-scholen.nl

Mw. Siöbhān Teulings-Eilers



● Groepsleerkracht groep 8 op maandag t/m vrijdag.



seilers@prisma-scholen.nl

Dhr. Rinus van ‘t Westende



● leerkracht voor extra ondersteuning.



rvantwestende@prisma-scholen.nl

Mw. Karin Sauter-Timmermans



● Intern Begeleider.

● Groepsleerkracht groep 7 op maandag en dinsdag.



ksauter@prisma-scholen.nl

Dhr. Marijn Witkam



● Conciërge.

● Onderwijsassistent.



mwitkam@prisma-scholen.nl

Dhr. Dave Willeboordse



● Leerkracht groep 2-3 op donderdag en vrijdag



dwilleboordse@prisma-scholen.nl

Mw. Anita Tukker-Schouten



● Vestigingsmanager


Mw. Janet van Ast-Schout



● Pedagogisch medewerker

Mw. Layla Ed-Dai



● Pedagogisch medewerker

Mw. Demi Orlando



● Pedagogisch medewerker

Mw. Birgit van der Zwaluw-Mols



● Pedagogisch medewerker

Mw. Mirjam Lindenberg-van Goethem



● Pedagogisch medewerker

Mw. Esmee de Kok



● Pedagogisch medewerker