Schoolteam

Mw. Corina Mackloet



● Directeur

cmackloet@prisma-scholen.nl

Dhr. Alfons Govers



● Plaatsvervangend directeur.

● Systeembeheerder computers.

● Groepsleerkracht groep 4 op maandag en dinsdag.



agovers@prisma-scholen.nl

Mw. Carla den Ouden-Derksen



● Groepsleerkracht groep 5 op dinsdag.

● Groepsleerkracht groep 6 op maandag.



cdenouden@prisma-scholen.nl

Mw. Karen Kuijpers



● Groepsleerkracht groep 1-2a op maandag t/m vrijdagochtend



kkuijpers@prisma-scholen.nl

Mw. Petra Goossens



● Groepsleerkracht groep 3 op maandag t/m vrijdagochtend.



pgoossens@prisma-scholen.nl

Mw. Daniëlle Hoogesteger-Maas



● Groepsleerkracht groep 4 op woensdag t/m vrijdag.



dhoogesteger@prisma-scholen.nl

Mw. Suus Lichtendahl-Hollestelle



● Groepsleerkracht groep 5 op maandag en woensdag t/m vrijdag.



slichtendahl@prisma-scholen.nl

Mw. Nicky Hazeleger



● Groepsleerkracht groep 6 op dinsdag t/m vrijdag.



nhazeleger@prisma-scholen.nl

Mw. Maartje van Iperen-Van den Tempel



● Groepsleerkracht groep 7 op woensdag t/m vrijdag.



mvaniperen@prisma-scholen.nl

Mw. Siöbhān Teulings-Eilers



● Groepsleerkracht groep 8 op maandag t/m vrijdag.



seilers@prisma-scholen.nl

Dhr. Rinus van ‘t Westende



● leerkracht voor extra ondersteuning.



rvantwestende@prisma-scholen.nl

Mw. Karin Sauter-Timmermans



● Intern Begeleider.

● Groepsleerkracht groep 7 op maandag en dinsdag.



ksauter@prisma-scholen.nl

Dhr. Marijn Witkam



● Conciërge.

● Onderwijsassistent.



mwitkam@prisma-scholen.nl

Mw. Sanne de Visser



● Leerkracht groep 1-2b op donderdag en vrijdag



sdevisser@prisma-scholen.nl

Mw. Lianne van Chastelet



● Leerkracht groep 1-2b op maandag t/m woensdag



lvanchastelet@prisma-scholen.nl

Mw. Machteld van Gameren



● Leerkracht groep 6 op maandag

● Leerkracht groep 5 op maandag



mvgameren@prisma-scholen.nl