Schoolteam

Basisschool

Kibeo

Mw. Corina Mackloet



● Directeur

cmackloet@prisma-scholen.nl

Mw. Carla den Ouden-Derksen



● Groepsleerkracht groep 3 op maandag.

● Groepsleerkracht groep 4-5 op dinsdag.

● RT-leerkracht

cdenouden@prisma-scholen.nl

Mw. Karen Kuijpers



● Groepsleerkracht groep 1-2a op maandag, donderdag en vrijdag (om de week)



kkuijpers@prisma-scholen.nl

Mw. Petra Goossens



● Groepsleerkracht groep 3 op dinsdag t/m vrijdag.



pgoossens@prisma-scholen.nl

Mw. Daniëlle Hoogesteger-Maas



● Groepsleerkracht groep 8 op woensdag, donderdag en vrijdag.

dhoogesteger@prisma-scholen.nl

Mw. Suus Lichtendahl-Hollestelle



● Groepsleerkracht groep 4-5 op maandag en woensdag t/m vrijdag.



slichtendahl@prisma-scholen.nl

Mw. Sascha Baaijens



● Groepsleerkracht groep 6 op maandag t/m vrijdag.



sbaaijens@prisma-scholen.nl

Mw. Siöbhān Teulings-Eilers



● Groepsleerkracht groep 7 op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.



seilers@prisma-scholen.nl

Mw. Karin Sauter-Timmermans



● Intern Begeleider.

● Groepsleerkracht groep 8 op maandag, dinsdag en vrijdag.



ksauter@prisma-scholen.nl

Dhr. Marijn Witkam



● Conciërge.

● Onderwijsassistent.



mwitkam@prisma-scholen.nl

Mw. Nicky v.d. Jagt-Hazeleger



● Groepsleerkracht groep 1-2b op maandag, dinsdag en vrijdag.



nhazeleger@prisma-scholen.nl

Dhr. Marcel Allewijn





● Groepsleerkracht groep 7 op woensdag.

mallewijn@prisma-scholen.nl

Mw. Linda Siermans-Puik





● Groepsleerkracht groep 1-2b op woensdag, donderdag en vrijdag (om de week).

lsiermans@prisma-scholen.nl

Mw. Anouk Maaskant-Dalebout





● Gymleerkracht alle groepen op donderdag.

amaaskant@prisma-scholen.nl

Mw. Emily Martens





● Groepsleerkracht groep 1-2a op dinsdag en woensdag.

emartens@prisma-scholen.nl

Mw. Maaike Martin



● Vestigingsmanager


Mw. Janet van Ast-Schout



● Pedagogisch medewerker

Mw. Layla Ed-Dai



● Pedagogisch medewerker

Mw. Romee de Bruijn



● Pedagogisch medewerker

Mw. Birgit van der Zwaluw-Mols



● Pedagogisch medewerker

Mw. Mirjam Lindenberg-van Goethem



● Pedagogisch medewerker

Mw. Esmee de Kok



● Pedagogisch medewerker

Mw. Marielle de Voogd



● Pedagogisch medewerker

Mw. Isabelle Buijs



● Pedagogisch medewerker